Опис Пневматичний гайковерт ударний Mighty Seven NC-6233Q 3/4' 1768 Нм
Mighty Seven NC-6233Q — пневматичний інструмент для закручування та відкручування різних кріпильних матеріалів: болтів або гайок. Завдяки покращеній конструкції механізму, максимальний крутний момент становить 1768 Нм, що дає змогу відкручувати навіть заіржавілі або прикипілі кріплення.
Переваги пневмогайковерта M7 NC-6233Q:
- Професійна серія пневматичного інструменту
- Ударний механізм забезпечує максимальну ефективність під час роботи
- Робочий квадрат 3/4' для роботи з великими болтами та гайками
- 24 мм — максимальний робочий діаметр кріплення
- 204-1360 Нм — діапазон крутного моменту під час закручування кріплення
- 1768 Нм — максимальний крутний момент під час зриву кріплення
- Максимальний крутний момент досягається всього за 5 секунд
- Легке перемикання робочого напрямку всього одним рухом
- Ударостійкий легкий композитний корпус завдовжки 199 мм
- Максимальне споживання повітря всього 130 л/хв, що на 17% менше, ніж в аналогів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 кг |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 199 мм |
| Кількість обертів | 8500 об/хв |
| Крутний момент | 1768 Нм Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 24 мм |
| наявність реверсу | Да |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір квадрата | 3/4 дюйми |
| Витрата повітря | 130 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Рівень шуму | 85 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 937 ₴



