Опис Пневмогайковерт ударний Mighty Seven NC-6218 3/4'
Ударний пневмогайковерт Mighty Seven NC-6218 — пневматичний інструмент для закручування та відкручування різних кріпильних матеріалів.
Призначення гайковерта: використовується для ремонту автомобілів на СТО або розкручування коліс на шиномонтажі, під час монтажу та демонтажу різних металевих конструкцій, у виробничій промисловості та суднобудуванні, для ремонту різного обладнання та ін.
Приніцип роботи пневмогайковерта
Пневматичний гайковерт працює за допомогою стисненого повітря, який надходить до інструмента від компресора. Такий тип харчування робить його потужнішим і менш шумним, як порівняти з електричними аналогами.
Особливості пневматичних гайковертів Mighty Seven
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Висока якість виконуваних робіт
Переваги пневмогайковерта M7 NC-6218
- Ударний механізм Twin Hammer (подвійний молот) — забезпечує потужність подвійного удару
- Підвищена потужність крутного моменту 2034 Нм, що дає чудову збалансованість і якість під час роботи
- Пневмогайковерт працює зі швидкістю обертання до 6000 об./хв
- Може працювати тривалий час без перерв
- Ефективна система шумозаглушення знижує рівень шуму до 106 дБ (А)
- За хвилину інтенсивної роботи інструмент споживає 182 л повітря
- На 17% знижені витрати повітря, що дає змогу довше використовувати обсяг компресора
- Гайковерт важить усього 12,5 кг
- Наджений композитний корпус
- Ергономічна ручка гайковерта обладнана гумовою накладкою, що знижує рівень вібрації
- Повітря випускається через ручку
Технічні характеристики пневмогайковерта NC-6218
Розмір квадрата:
3/4' (19,05 мм)
Максимальний діаметр болта:
27 мм
Крутний момент:
2034 Нм
Оберти:
6000 об./хв
Споживання повітря:
182 л/хв
Робочий тиск:
6,3 бар
Розмір штуцера:
1/2' (12,7 мм)
Довжина гайковерта:
320 мм
Рівень шуму:
106 дБ(А)
Рівень вібрації:
3,3 м/с2
Діаметр шланга:
1/2' (12,7 мм)
Вага:
12,5 кг
Батьківщина торгової марки: Тайвань Країна-виробник: Тайвань Гарантія: 12 міс| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.5 кг |
| Діаметр шланга | 1/2 дюйм мм |
| Діаметр штуцера | 1/2 дюйм |
| Довжина пристрою | 320 мм |
| Кількість обертів | 6000 об/хв |
| Крутний момент | 2034 Нм Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 27 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір квадрата | 3/4 дюйми |
| Витрата повітря | 182 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
- Ціна: 23 011 ₴



