Опис Пневмогайковерт ударний Mighty Seven NC-498 1/2' (NC-498)
Основні переваги Mighty Seven NC-498:
- Професійна серія пневмоінструменту
- 1/2' — робочий квадрат
- 542 Нм — максимальний крутний момент для квадрата 1/2'
- 3 попередньо встановлені зусилля для закручування кріплень
- 1 попередньо встановлене зусилля для відкручування кріплень (реверс)
- M16 — максимальний робочий розмір стандартних кріплень
- 6500 об./хв — максимальні оберти
- 119 л/хв — максимальне споживання повітря
- 6,3 бари — робочий тиск
- 1,37 кг — найменша вага в класі
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Пневмогайковерт Mighty Seven NC-498
- Інструкція
ОПИС ПНІВМАТИЧНИЙ ГАЙКОВЕРТА Mighty Seven NC-4600-14KIT
Mighty Seven NC-498 — пневматичний ударний гайковерт для професійної роботи. Відмітною рисою цієї моделі гайковерта Mighty Seven є кутова форма корпусу. У моделі є 3-ступеневе регулювання крутного моменту на закручування та реверс. Максимальне зусилля крутного моменту становить 542 Нм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.37 кг |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 247 мм |
| Кількість обертів | 6500 об/мін |
| Крутний момент | 542 Нм Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 16 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір квадрата | 1/2 дюйм |
| Витрата повітря | 119 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 601 ₴



