Пневмогайковерт ударний Mighty Seven NC-4600-14KIT 1/2'+ 3/8' з набором головок (NC-4600-14KIT)
6 735 ₴
- Немає в наявності
- Код: 26904
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Опис Пневмогайковерт ударний Mighty Seven NC-4600-14KIT 1/2'+ 3/8' з набором головок (NC-4600-14KIT)
Основні переваги Mighty Seven NC-4600-14KIT:
- Професійна серія пневмоінструменту
- 1/2' і 3/8' — змінний робочий квадрат
- 813 Нм — максимальний крутний момент для квадрата 1/2'
- 678 Нм — максимальний крутний момент для квадрата 3/8'
- 3 попередньо встановлені зусилля для закручування кріплень
- 3 попередньо встановлені зусилля для відкручування кріплень (реверс)
- M16 — максимальний робочий розмір стандартних кріплень
- 9000 об/хв — максимальні оберти
- 112 л/хв — максимальне споживання повітря
- 6,3 бари — робочий тиск
- Мінісерія — зменшені розміри інструмента за тієї ж продуктивності
- 99 мм — довжина корпусу гайковерта
- 1,35 кг — найменша вага в класі
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Пневмогайковерт Mighty Seven NC-4600
- Змінний квадрат 1/2'
- Змінний квадрат 3/8'
- Шпилька для зміни квадрата
- Пневматичне мастило
- Ударні головки 13 мм, 17 мм, 19 мм, 21 мм
- Ударний подовжувач 14 мм
- Тримач біт 8 мм і 10 мм
- Ударна бита Hex 12 мм
- Ударна біта Torx T60
- Захисний кейс
ОПИС ПНІВМАТИЧНИЙ ГАЙКОВЕРТА Mighty Seven NC-4600-14KIT
Mighty Seven NC-4600-14KIT — пневматичний ударний гайковерт із набором аксесуарів для роботи та догляду за інструментом. Відмітною рисою цієї моделі гайковерта Mighty Seven є можливість змінювати робочий квадрат залежно від головок 1/2' або 3/8'. У моделі є 3-ступеневе регулювання крутного моменту на закручування та реверс. Максимальне зусилля крутного моменту становить 813 Нм для робочого квадрата 1/2' і 678 Нм для квадрата 3/8'. У комплекті з гайковертом постачаються спеціальні ударні головки, які можна використовувати без квадрата, для зменшення загальної робочої довжини. Гайковерт Mighty Seven NC-4600-14KIT постачається у фірмовому захисному кейсі з ударними головками та аксесуарами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.35 кг |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 99 мм |
| Кількість обертів | 9000 об/хв |
| Крутний момент | 678 Нм, 813 Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 16 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір квадрата | 1/2 дюйм, 3/8 дюйма |
| Витрата повітря | 119 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
- Ціна: 6 735 ₴



