Опис Пневмогайковерт ударний Mighty Seven NC-4299Q 1/2'
Основні переваги Mighty Seven NC-4299Q:
- Професійна серія пневмоінструменту
- 1/2' — робочий квадрат
- 1088 Нм — максимальний крутний момент
- 3 попередньо встановлені зусилля для закручування кріплень
- 1 попередньо встановлене зусилля для відкручування кріплень (реверс)
- M19 — максимальний робочий розмір стандартних кріплень
- 8500 об./хв — максимальні оберти
- 113 л/хв — максимальне споживання повітря
- 6,3 бари — робочий тиск
- 2,1 кг — найменша вага в класі
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Пневмогайковерт Mighty Seven NC-4299Q
- Картонне паковання
ОПИС ПНІВМАТИЧНОГО ГАЙКОВЕРТА Mighty Seven NC-4299Q
Mighty Seven NC-4299Q — пневматичний ударний гайковерт промислового класу. У моделі є 3-ступеневе регулювання крутного моменту на закручування та реверс. Максимальне зусилля крутного моменту становить 1088 Нм. Корпус частково зроблений із композитного матеріалу, що неабияк зменшує вагу інструмента.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,1 кг |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 194 мм |
| Кількість обертів | 8500 об/хв |
| Крутний момент | 1088 Нм Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 19 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір квадрата | 1/2 дюйм |
| Витрата повітря | 113 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 350 ₴





