Опис Пневмогайковерт ударний Mighty Seven NC-4277Q 1/2' 1564 Нм
Mighty Seven NC-4277Q — пневматичний ударний гайковерт промислового класу. Модель має максимально компактний розмір, що дає змогу використовувати її в вкрай обмеженому просторі. Максимальне зусилля крутного моменту становить 1564 Нм. Корпус частково зроблений із композитного матеріалу, що неабияк зменшує вагу інструмента.
Основні переваги Mighty Seven NC-4277Q:
- Професійна серія пневмоінструменту
- 1/2' — робочий квадрат
- 1564 Нм — максимальний крутний момент
- Працює з болтами та гайками до М25 включно
- Вбудований реверс
- Полегшений композитний корпус
- Робоча довжина корпусу лише 155 мм
- Вага всього 2 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Пневмогайковерт Mighty Seven NC--4277Q
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.0 кг |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 155 мм |
| Кількість обертів | 8500 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Крутний момент | 1564 Нм Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 25 мм |
| наявність реверсу | Да |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір квадрата | 1/2 дюйм |
| Витрата повітря | 136 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 467 ₴





