Опис Пневмогайковерт ударний Mighty Seven NC-4255Q 1/2'
Ударний пневмогайковерт Mighty Seven NC-4255Q — пневматичний інструмент для закручування та відкручування різних кріпильних матеріалів.
Призначення гайковерта: використовується для ремонту автомобілів на СТО або розкручування коліс на шиномонтажі, під час монтажу та демонтажу різних металевих конструкцій, у виробничій промисловості та суднобудуванні, для ремонту різного обладнання та ін.
Приніцип роботи пневмогайковерта
Пневматичний гайковерт працює за допомогою стисненого повітря, який надходить до інструмента від компресора. Такий тип харчування робить їх потужнішими та менш галасливими, порівнюючи з електричними аналогами.
Особливості пневматичних гайковертів Mighty Seven
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Висока якість виконуваних робіт
Переваги пневмогайковерта M7 NC-4255Q
- Ударний механізм Twin Hammer (подвійний молот) — забезпечує потужність подвійного удару
- Підвищена потужність крутного моменту 1627 Нм, що дає чудову збалансованість і якість під час роботи
- Пневмогайковерт обладнаний 7 лопатями (стандартні гайковерти мають 5-6), що забезпечують швидкість обертання до 8500 об/хв
- Можна працювати тривалий час без перерв
- Зручний регулятор потужності гайковерта дає змогу регулювати роботу в 3 положеннях, включно з реверс
- Ефективна система шумозаглушення знижує рівень шуму до 85 дБ
- На 17% знижені витрати повітря, що дає змогу довше використовувати обсяг компресора
- Гайковерт важить усього 1,7 кг
- Пневмогайковерт обладнаний регулятором моменту затягування
- Ергономічна ручка гайковерта обладнана гумовою накладкою, що знижує рівень вібрації
- Повітря випускається через ручку
Технічні характеристики пневмогайковерта NC-4255Q
Розмір квадрата:
1/2' (12,7 мм)
Максимальний діаметр болта:
25 мм
Крутний момент:
1627 Нм
Оберти:
8500 об./хв
Споживання повітря:
136 л/хв
Робочий тиск:
6,3 бар
Розмір штуцера:
1/4' (6,35 мм)
Довжина гайковерта:
179 мм
Рівень шуму:
85 дБ(А)
Діаметр шланга:
3/8' (9,53 мм)
Вага:
1,7 кг
Батьківщина торгової марки: Тайвань Країна-виробник: Тайвань Гарантія: 12 місКорисні відеоматеріали та огляди
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 179 мм |
| Кількість обертів | 8500 об/хв |
| Крутний момент | 1627 Нм Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 25 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір квадрата | 1/2 дюйм |
| Витрата повітря | 136 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
- Ціна: 6 398 ₴






