Опис Пневмогайковерт ударний Mighty Seven NC-4226 1/2'
Пневмогайковерт Mighty Seven NC-4226 — Обладнаний подвійним ударним механізмом і 2-дюймовим подовженим ковадлом, він здатний створювати максимальний крутний момент на 700 футів-фунтів. Він має легкий композитний основний корпус. Крім того, вперед/назад і швидкість можна контролювати одночасно за допомогою багатофункціонального пристрою. перемикач.
- Обладнаний подвійним молотком 700 фунтів-фунтів максимального крутного моменту
- Легкий композитний основний корпус
- Вперед/назад і швидкість можна контролювати одночасно за допомогою багатофункціонального перемикача
- Інтегрований циліндр і задня торцева пластина забезпечують стабільну потужність і неабияк полегшують обслуговування
- Обладнаний 2-дюймовим подовженим ковадлом
Переваги пневмогайковерта Mighty Seven NC-4226
- Збалансована конструкція корпусу
- Широка клавіша увімкнення
- Швидке під'єднання повітряного шланга
Технічні характеристики пневмогайковерта Mighty Seven NC-4226
Виробник Mighty Seven Тип гайковерт Квадрат, '' 1/2' Максимальне зусилля, Nm 82 Nm Швидкість обертання, об./хв 9000 об./хв Витрата повітря, л/хв 119 л/хв Робочий тиск 6.2 Вага, кг 0.5 Гарантія 12 місійХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 225 мм |
| Кількість обертів | 9000 об/хв |
| Крутний момент | 881 Нм Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 16 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір квадрата | 1/2 дюйм |
| Витрата повітря | 119 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 608 ₴



