Опис Пневмогайковерт ударний Mighty Seven NC-3812 3/8'
Ударний пневмогайковерт Mighty Seven NC-3812 — пневматичний інструмент для закручування та відкручування різних кріпильних матеріалів.
Призначення гайковерта: використовується для ремонту автомобілів на СТО або розкручування коліс на шиномонтажі, під час монтажу та демонтажу різних металевих конструкцій, у виробничій промисловості та суднобудуванні, для ремонту різного обладнання та ін.
Приніцип роботи пневмогайковерта
Пневматичний гайковерт працює за допомогою стисненого повітря, яке надходить до інструмента від компресора. Такий тип харчування робить його потужнішим і менш шумним, порівнюючи з електричними аналогами.
Особливості пневматичних гайковертів Mighty Seven
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Висока якість виконуваних робіт
Переваги пневмогайковерта M7 NC-3812
- Особлива форма корпусу без загнутої ручки надає перевагу утриманню в будь-якому положенні
- Клавіша пуску широка, щоб до неї було легко дотягнутися
- Металева конструкція означає стійкість до ударів і падінь
- Заміна витратника здійснюється за кілька торкань завдяки швидкозатискному механізму
- Максимальний крутний момент може бути відрегульований залежно від потреб
- Ударний механізм Twin Hammer (подвійний молот) — забезпечує потужність подвійного удару
- Підвищена потужність крутного моменту 240 Нм, що дає чудову збалансованість і якість під час роботи
- Пневмогайковерт працює зі швидкістю обертання до 8000 об./хв
- Може працювати тривалий час без перерв
- Ефективна система шумозаглушення знижує рівень шуму до 97 дБ (А)
- За хвилину інтенсивної роботи інструмент споживає 283 л повітря
- На 17% знижені витрати повітря, що дає змогу довше використовувати обсяг компресора
- Гайковерт важить лише 1,06 кг
- Ергономічна ручка гайковерта обладнана гумовою накладкою, що знижує рівень вібрації
- Повітря випускається через ручку
Технічні характеристики пневмогайковерта NC-3812
Розмір квадрата:
3/8' (9,53 мм)
Максимальний діаметр болта:
12 мм
Крутний момент:
240 Нм
Оберти:
8000 об./хв
Витрата повітря:
283 л/хв
Робочий тиск:
6,3 бар
Розмір штуцера:
1/4' (6,35 мм)
Довжина гайковерта:
190 мм
Рівень шуму:
97 дБ(А)
Рівень вібрації:
5,1 м/с2
Діаметр шланга:
3/8' (9,53 мм)
Вага:
1,06 кг
Батьківщина торгової марки: Тайвань Країна-виробник: Тайвань Гарантія: 12 міс| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.0 кг |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 190 мм |
| Кількість обертів | 8 000 об/мин |
| Крутний момент | 240 Нм Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 12 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір квадрата | 3/8 дюйма |
| Витрата повітря | 283 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
- Ціна: 6 870 ₴




