Опис Пневматична полірувальна машина Mighty Seven QP-317 (QP-317)
Основні переваги Mighty Seven QP-317:
- 7'/178 мм — максимальний діаметр шліфувального круга
- 2500 об/хв — максимальні оберти під час роботи
- 169 л/хв — максимальна витрата повітря під час роботи
- 6,3 бари — робочий тиск
- Суцільнометалевий корпус
- 406 мм — робоча довжина інструмента
- 2,04 кг — вага полірувальної машини
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Пневматична полірувальна машина Mighty Seven QP-317
- Картонне паковання
ОПИС ПНІВМАТИЧНИЙ ПОЛЮВАЛЬНИЙ МАШИНИ Mighty Seven QP-317
Mighty Seven QP-317 — пневматична полірувальна машина для професійного використання на СТО та в майстернях. Вирізняється надійним легкосплавним металевим корпусом і простотою керування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.04 кг |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 406 мм |
| Кількість обертів | 2500 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 178 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір шпинделя | 5/8 - 11 дюйма |
| Витрата повітря | 170 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип | Полірувальна |
| Тип витратного матеріалу | Пад |
| Рівень вібрації | 2.5 м/с2 |
| Рівень шуму | 84 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 110 ₴



