Опис Компресор Metier IBL24F одноциліндровий 1.1 квт 24 л
Повітряний компресор Metier IBL24F — обладнання для стиснення повітря та подальшого його подавання під тиском у пневматичне обладнання або інструменти.
Призначення компресора: повітряні компресори часто використовуються під час будівельних або ремонтних робіт, для монтажу або демонтажу різних конструкцій за допомогою пневмоінструментів, використовується на СТО, автосервісі або шиномонтажі.
Приніцип роботи повітряного компресора
Стиснення повітря здійснюється за допомогою різних елементів електроприводу. Газ стискається в замкнутому просторі через зворотно-поступальні рухи поршня.
Особливості компресорів Metier
- Стійкі до зовнішнього впливу
- Надійні в експлуатації
- Гарний ресурс потужності
- Ефективна система безпеки
Переваги одноциліндрового компресора Metier IBL24F
- Регулятор тиску з двома манометрами
- Пара коліс забезпечує зручне транспортування
- Трубчаста ручка для комфортнішого переміщення
- Надійний прямий привод
- Надійний однофазний електродвигун потужністю 1100 Вт
- Потужний циліндр
- Два вихідних з'єднання
- Система автоматичної підтримки робочого тиску
- Робочий тиск компресора зручно регулюється і становить 8 барів
- Міцний і надійний ресивер об'ємом 24 л
- Габарити 580 x 260 x 580 мм забезпечують зручне транспортування компресора
- Вага компресора становить 24 кг
Технічні характеристики прямоприводного компресора Metier IBL24F
Тип компресора:
одноциліндровий прямоприводний
Потужність:
1,1 кВт
Кількість циліндрів:
2
Напруга:
220 В
Частота тока:
50 Гц
Обсяг ресивера
24 л
Тиск:
8 бар
Вихідний патрубок:
1/4 '
Продуктивність:
178 л/хв
Габарити:
580 x 260 x 580 мм
Вага:
24 кг
Корисні відеоматеріали та огляди
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metier |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Конструкція | Масляний |
| Потужність | 1.1 кВт Вт |
| Номінальний тиск | 8 бар |
| Обсяг ресивера | 24 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Привід | прямий |
| Продуктивність | 178 л/хв л/хв |
| Розміри | 53x28x57 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
- Ціна: 3 604 ₴



