Опис Тепловентилятор керамічний Metier FHC2000
Metier FHC2000 — якісний електричний опалювач побутового призначення Має на корпусі ступеневий перемикач, що дає змогу регулювати потужність споживання від 1000 Вт до 2000 Вт. Як нагрівальний елемент використовується керамічна пластина, що забезпечує довге обігрівання вдома навіть після вимкнення від мережі. Під час використання як основне джерело тепла може обігріти кімнату площею до 20 кв.м.
Тепловентилятор електричний Metier FH2000 постачається в картонному пакованні з інструкцією з експлуатації.
Основні переваги Metier FHC2000:
- 220 В — напруга живлення
- Ступеневе регулювання потужності
- 1000 Вт/2000 Вт — ступені потужності нагрівача
- 20 кв.м — рекомендована площа обігрівання
- Керамічний нагрівальний елемент не сушить повітря під час роботи
- Довге остигання елемента після вимкнення
- Режим роботи без обігріву
- Вбудований термостат для плавного регулювання температури
- Повторне вмикання нагрівання у разі падіння температури на 4 °C
- Максимальна температура повітря на виході нагрівача 45 °C
- Захист від перегрівання спрацьовує у разі досягнення 60 °C
- Корпус із якісного ABS-пластику
- Металева решітка не виділяє токсичних речовин під час нагрівання
- Багатолопатевий вентилятор працює набагато тихіше, що дає змогу встановити в спальні
- Вбудований індикатор роботи
- Якісний шнур живлення завдовжки 1 м
- Прогумовані ніжки не ковзають
- 180x140x255 мм — компактні габарити
- 2.0 кг — мала вага
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Тепловентилятор керамічний Metier FHC2000
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metier |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Габарити | 180x140x255 мм |
| Кабель у комплекті | Да |
| Потужність | 2 кВт Вт |
| Потужність I ступінь, кВт | 1 кВт |
| Потужність II ступінь, кВт | 2 кВт |
| Нагрівальний елемент | кераміка |
| Особливості | довгий охолодження нагрівального елемента, захист від перегрівання |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Продуктивність | 20 м3/год л/хв |
| Регулятор потужності | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410 ₴






