Опис Тепловентилятор електричний Metier FH2000
Metier FH2000 — якісний електричний нагрівач побутового призначення Має на корпусі ступеневий перемикач, що дає змогу регулювати потужність споживання від 1000 Вт до 2000 Вт. Як нагрівальний елемент використовується металева ніхромова спіраль, що забезпечує швидке нагрівання через високу робочу температуру. Під час використання як основне джерело тепла може обігріти кімнату площею до 20 кв.м.
Тепловентилятор електричний Metier FH2000 постачається в картонному пакованні з інструкцією з експлуатації.
Основні переваги Metier FH2000:
- 220 В — напруга живлення
- Ступеневе регулювання потужності
- 1000 Вт/2000 Вт — ступені потужності нагрівача
- 20 кв.м — рекомендована площа обігрівання
- Якісний нагрівальний спіральний елемент із ніхрома
- Режим роботи без обігріву
- Вбудований термостат для плавного регулювання температури
- Повторне увімкнення нагрівання у разі падіння температури на 4 °C
- Максимальна температура повітря на виході нагрівача 45 °C
- Захист від перегрівання спрацьовує у разі досягнення 60 °C
- Захист від перекидання
- Корпус із якісного ABS-пластику
- Решітка з термостійкого пластику не виділяє токсичних речовин під час нагрівання
- Вбудований індикатор роботи
- Якісний шнур живлення завдовжки 1 м
- Прогумовані ніжки не ковзають
- 200x100x235 мм — компактні габарити
- 2.0 кг — мала вага
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Тепловентилятор електричний Metier FH2000
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metier |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Габарити | 200x110x235 мм |
| Кабель у комплекті | Да |
| Потужність | 2 кВт Вт |
| Потужність I ступінь, кВт | 1 кВт |
| Потужність II ступінь, кВт | 2 кВт |
| Нагрівальний елемент | ніхромова спіраль |
| Особливості | захист від перегрівання та перекидання |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Продуктивність | 20 м3/год л/хв |
| Регулятор потужності | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 758 ₴






