Опис Віброплита Masalta MS100-4
Віброплита Masalta MS100-4 — бензинове обладнання, яке за допомогою вібрації ущільнює сипки матеріали та різні будівельні суміші: ґрунт, гравій, щебінь, пісок тощо. Завдяки технічним характеристикам ця модель може за годину ущільнити приблизно 770 м2 поверхні.
Призначення: загалом використовується під час будівельних і дорожньо-ремонтних робіт для ущільнення ґрунтових сумішей, піску, щебеню та інших сипких будівельних матеріалів.
Особливості віброплити Masalta
- Надійність, перевірена часом
- Гарна якість обладнання
- Оптимальна цінова політика
- Зручна система керування
- Висока продуктивність у процесі експлуатації
Переваги віброплити Masalta MS100-4
- 4-тактний бензиновий двигун Honda GX 160 на 4050 Вт
- Ефективні демпфери поглинають більшу частину вібрації
- Віброплита може працювати з частотою вібрації підошви 7000 віз/хв
- Герметичний кожух надійно захищає приводний ремінь
- Об'єм двигуна становить 163 см. куб.
- Підошва із закругленими краями дає змогу працювати впритул до кутів
- Паливного бака на 2,8 л вистачає на досить тривалий час роботи
- За годину роботи цієї віброплитої можна утрамбувати приблизно 770 м кв.
- Захисна рама захищає механізм від ударів під час роботи в умовах обмеженого простору
- Складана ручка забезпечує зручне транспортування та зберігання віброплити
- Підошва розміром 46х61 см
- Повітряна система охолодження двигуна
- Віброплита важить 93 кг
Комплектація
- Віброплита Masalta MS100-4
- Інструкція експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 93 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 1100х460х660 мм |
| Модель двигуна | Honda GX160 |
| Потужність | 4.0 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 5.5 л.с |
| Наявність коліс | Немає |
| наявність реверсу | Ні. |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Обсяг паливного бака | 2.8 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Продуктивність | 770 м2/год л/хв |
| Робоча глибина | 30 см |
| Робоча швидкість руху | 45 см/сек |
| Розмір плити | 460*610 мм |
| Сила удару | 8 кН, 19 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип | вібропліта |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 023 ₴




