Вал гнучкий Masalta VEF2750 5 м з вібробулавою 38 мм для вібратора MVE2501
9 052 ₴
- Немає в наявності
- Код: 38000
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Вал гнучкий Masalta VEF2750 5 м з вібробулавою 38 мм для вібратора MVE2501
Гнучкий вал Masalta VEF2750 — пристосування для передавання обертів від приводу двигуна до вібробулава, яка за допомогою вібрації сприяє ущільненню бетону. Постачається разом із вібробулавою 38 мм у діаметрі. Підходить для глибинного вібратора Masalta MVE2501.
Характеристики гнучкого валу Masalta VEF2750 5 м
Тип: гнучкий вал із вібробулавою Довжина вала: 5 м Довжина вібробулави: 442 мм Діаметр вібробулави: 38 мм Центробежна сила: 0,8 кН Амплітуда: 1 мм Вага: 5 кг Родина торгової марки: Китай Країна-виробник: КитайХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Діаметр | 38.0 мм |
| Довжина валу | 5 м |
| Довжина пристрою | 450 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип | Гнучкий вал із вібробулавою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 052 ₴



