Вал гнучкий Masalta VEF2730 3 м з вібробулавою 38 мм для вібратора MVE2501
7 262 ₴
- Немає в наявності
- Код: 37995
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Вал гнучкий Masalta VEF2730 3 м з вібробулавою 38 мм для вібратора MVE2501
Гнучкий вал Masalta VEF2730 - пристосування для передачі обертів від приводу двигуна до вібробулаві, яка за допомогою вібрації сприяє ущільненню бетону. Поставляється разом з вібробулавою 38 мм в діаметрі. Підходить для глибинного вібратора Masalta MVE2501.
Характеристики гнучкого валу Masalta VEF2730 3м
Тип: гнучкий вал з вібробулавою Довжина валу: 3 м Довжина вібробулави: 442 мм Діаметр вібробулави: 38 мм Відцентрова сила: 0,8 кН Амплітуда: 1 мм Вага: 8,6 кг Країна реєстрації торгової марки: Китай Країна-виробник: КитайХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.6 кг |
| Діаметр | 38.0 мм |
| Довжина валу | 3 м |
| Довжина пристрою | 250 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип | Гнучкий вал із вібробулавою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 262 ₴



