Опис Мийка високого тиску Idrobase Transformer (ZX.2217-HR-TS)
Мийка високого тиску Idrobase Transformer — професійний мийний апарат, що дає змогу забезпечити бездоганну та просту мийку. Ця модель оптимально підходить для компаній, які використовують мийні апарати до 8 годин на день. Працює тільки з холодною водою.
Призначення: використовується для миття сильно забрудненої автомобільної та сільськогосподарської техніки, габаритного промислового та будівельного обладнання, монолітних споруд тощо.
Особливості мийних апаратів ТМ Idrobase
- Зручна й ефективна конструкція
- Ергономічний і стильний дизайн
- Висока продуктивність
- Прості у використанні та зберіганні
Переваги Idrobase Transformer
- Міцна рама зі сталі з хромуванням збільшеної товщини
- Корпус мийки виготовлений із термоформованого полістиролу
- Надійний осьовий насос Comet працює на 1450 об/хв
- Три керамічні сталеві поршня
- Мийка за хвилину вирізняє приблизно 15 л води
- Потужний двигун на 7,5 к. с.
- Мийка працює з холодною водою
- Термомагнітний вимикач ВМИкач/ВИМИК
- Електричний кабель завдовжки 5 м
- Шланг завдовжки 10 м
- Мийний апарат працює від мережі 380 В частотою 50 Гц
- Тиск води на виході з апарата становить 200 барів
- Зручні розміри: 815x590x1042 мм
- Вага мийки високого тиску становить 88 кг
Корисні відеоматеріали та огляди
Комплектація
- Шланг високого тиску R1 5/16' 10 м
- Швидке гвинтове з'єднання M22x1,5 FF
- Професійний пістолет вхід M22 x 1,5 M
- Професійна насадка 700 мм
- Форсунка високого тиску висока 25°
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idrobase |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 88 кг |
| Довжина шланга | 10 м м |
| Клас | Професійний |
| Макс. тиск | 200 бар |
| Макс. температура | 40 C |
| Матеріал помпи | Латунь |
| Потужність двигуна | 5500 Вт Вт |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Розміри | 81x59x102 см |
| Витрата води | 900 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 000 ₴







