Опис Мийка високого тиску Idrobase Stella Maggiore (ZX.2213-TS-QC)
Мийка високого тиску Idrobase Stella Maggiore — промисловий мийний апарат для активного використання у сфері технічного обслуговування, на виробництві, у роботі комунальних служб і клінінгових компаній. Мийка працює з нагріванням води до 80 °C. Ця модель ідеально підходить для безперервної експлуатації у важких умовах, завдяки наявності ремінного передавання, що гарантує довгий термін експлуатації та надійність.
Призначення: використовується для миття брудної будівельної, дорожньо-ремонтної та сільськогосподарської техніки, габаритного обладнання, прибирання на території промислових об'єктів тощо.
Особливості мийних апаратів ТМ Idrobase
- Зручна й ефективна конструкція
- Ергономічний і стильний дизайн
- Висока продуктивність
- Прості у використанні та зберіганні
Переваги Idrobase Stella Maggiore
- Порожниста рама зі сталі з хромуванням збільшеної товщини
- Корпус мийки виготовлений із термоформованого полістиролу
- Надійний промисловий насос працює на 1000 об/хв
- Ексклюзивна система прокладок для води та олії
- Продуктивні клапани з неіржавкої сталі
- Ефективна система герметичності води та олії
- Запобіжний клапан температурного захисту
- Електродвигун обладнаний електричною коробкою IP55 і термомагнітним вимикачем
- Ремінне передавання між двигуном і насосом
- Бак для води з неіржавкої сталі AISI 304 з поплавцем
- Автоматичне подавання мийного засобу
- Пальник із відкладеним пуском
- Резервуар палива 20 л з індикатором рівня
- Змійовик із подвійною спіраллю діаметром 20 м і завдовжки 28,5м
- Професійна ручка-пістолет зі швидким поворотним кульовим з'єднанням F
- Три керамічні сталеві поршня
- Мийка за хвилину випромінює приблизно 15 л води
- Мийка може нагрівати воду до 80 °C
- Термомагнітний вимикач ВМИкач/ВИМИК
- Електричний кабель завдовжки 5 м
- Мийний апарат працює від мережі 380 В частотою 50 Гц
- Тиск води на виході з апарата становить 200 барів
- Зручні розміри: 570x1200x860 мм
- Вага мийки високого тиску становить 188 кг
Комплектація
- Шланг високого тиску R2 5/16' 10 м зі швидкими гвинтовими з'єднаннями
- Компенсований промисловий пістолет
- Професійна насадка 900 мм
- Форсунка високого тиску 25°
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idrobase |
| Особливості | Підігрів води |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 188 кг |
| Довжина шланга | 10 м м |
| Клас | Професійний |
| Макс. тиск | 200 бар |
| Макс. температура | 80 C |
| Матеріал помпи | Латунь |
| Потужність двигуна | 5500 Вт Вт |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Розміри | 57x120x86 см |
| Витрата води | 900 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 201 ₴









