Опис Мийка високого тиску Idrobase Stella (ZX.2214-TS-QC)
Мийка високого тиску Idrobase Stella — професійний мийний апарат, що дає змогу забезпечити бездоганну та просту мийку. Ця модель оптимально підходить для компаній, які використовують мийні апарати по 8 годин на день. Може працювати з гарячою водою.
Призначення: використовується для миття сильно забрудненої автомобільної та сільськогосподарської техніки, габаритного промислового та будівельного обладнання, монолітних споруд тощо.
Особливості мийних апаратів ТМ Idrobase
- Зручна й ефективна конструкція
- Ергономічний і стильний дизайн
- Висока продуктивність
- Прості у використанні та зберіганні
Переваги Idrobase Stella
- Насос мийки обладнаний 3 сталевими поршнями з керамічним покриттям і колінчастим валом
- Рама мийки виготовлена з високоякісної хромованої сталі
- Насос мийки розташований на передній частині корпусу, що неабияк спрощує обслуговування мийки
- Паливний бак виготовлений із пофарбованої сталі
- Потужний двигун на 7,5 к. с.
- Мийка працює з водою 45-90 °C
- Електродвигун може видавати 1450 об/хв
- Мийний апарат працює від мережі 400 В частотою 50 Гц
- Торивний фільтр із блокуванням конденсату
- Термостат із вимикачем і електричним кабелем 5 м
- Мийка за одну хвилину споживає приблизно 14 л води
- Система Total Stop гарантує додаткову безпеку роботи та швидке вимкнення апарата
- Тиск води на виході з апарата становить 200 барів
- Зручні розміри: 570x790x860 мм
- Вага мийки високого тиску становить 151 кг
Корисні відеоматеріали та огляди
Комплектація
- Шланг високого тиску — 8 м
- Швидкі гвинтові з'єднання M22x1,5F-M22x1,5F
- Професійний пістолет зі швидким поворотним кульовим сполученням F
- Насадка 900 мм зі швидким поєднанням M
- 4 форсунки швидкознімні високого тиску (0°-15°-25°-40°) з високою роздільною здатністю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idrobase |
| Особливості | Підігрів води |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 151 кг |
| Довжина шланга | 8 м м |
| Клас | Професійний |
| Макс. тиск | 200 бар |
| Макс. температура | 90 C |
| Матеріал помпи | Латунь |
| Потужність двигуна | 5500 Вт Вт |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Розміри | 57x79x86 см |
| Витрата води | 870 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 910 ₴








