Опис Мийка високого тиску Idrobase Principessa (ZX.2171-TS)
Мийка високого тиску Idrobase Principessa — професійний мийний апарат для активного використання у сфері технічного обслуговування, на виробництві, у роботі комунальних служб і клінінгових компаній. Мийка працює з нагріванням води до 70 °C. Ця модель підходить для сумарної роботи не більш ніж 2 год/день.
Призначення: використовується для миття брудної автомобільної та сільськогосподарської техніки, невеликого будівельного обладнання, садових доріжок, городно-садового інвентарю, велосипедів, мотоциклів тощо.
Особливості мийних апаратів ТМ Idrobase
- Зручна й ефективна конструкція
- Ергономічний і стильний дизайн
- Висока продуктивність
- Прості у використанні та зберіганні
Переваги Idrobase Principessa
- Порожниста рама зі сталі з хромуванням збільшеної товщини
- Корпус мийки виготовлений із термоформованого полістиролу
- Надійний осьовий насос працює на 2800 об/хв
- Вбудований регулювальний клапан і манометр із гліцерином
- Професійна ручка-пістолет зі швидким поворотним кульовим з'єднанням F
- Три керамічні сталеві поршня
- Мийка за хвилину споживає приблизно 11 л води
- Мийка може нагрівати воду до 70 °C
- Термомагнітний вимикач ВМИкач/ВИМИК
- Електричний кабель завдовжки 5 м
- Мийний апарат працює від мережі 380 В частотою 50 Гц
- Тиск води на виході з апарата становить 170 барів
- Зручні розміри: 370x780x770 мм
- Вага мийки високого тиску становить 91,5 кг
Корисні відеоматеріали та огляди
Комплектація
- Шланг високого тиску 8 м зі швидкими гвинтовими сполуками
- Професійний пістолет зі швидким поворотним кульовим сполученням F
- Професійна насадка 700 мм
- Форсунка швидкого високого тиску 25° з високою роздільною здатністю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idrobase |
| Особливості | Підігрів води |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 91.5 кг |
| Довжина шланга | 8 м м |
| Клас | Професійний |
| Макс. тиск | 170 бар |
| Макс. температура | 90 C |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал помпи | Латунь |
| Потужність двигуна | 3677 Вт Вт |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Розміри | 37x78x77 см |
| Витрата води | 660 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 194 ₴







