Опис Мийка високого тиску Idrobase Saetta (9044)
Мийка високого тиску Idrobase Saetta — напівпрофесійний мийний апарат, що дає змогу забезпечити бездоганну та просту мийку. Ця модель оптимально підходить для прибирання та миття гарячою водою (до 80 °C).
Призначення: використовується для миття не дуже брудної автомобільної та сільськогосподарської техніки, невеликого будівельного обладнання, садових доріжок, городно-садового інвентарю, велосипедів, мотоциклів тощо.
Особливості мийних апаратів ТМ Idrobase
- Зручна й ефективна конструкція
- Ергономічний і стильний дизайн
- Висока продуктивність
- Прості у використанні та зберіганні
Переваги Idrobase Saetta
- Надійний електродвигун потужністю 2,7 кВт працює на 2800 об./хв
- Мийка живиться від мережі 220 В із частотою струму 50 Гц
- Ефективний термозахист забезпечує безпечнішу експлуатацію мийного апарату
- Тиск води на висохле з пістолета становить 150 барів
- Зручна ручка полегшує роботу з апаратом
- Пусковий пристрій Easy Start дає змогу швидко запустити мийку тиску без зайвих зусиль
- Мийний апарат випромінює приблизно 9 л води за хвилину роботи
- Пристрій Total Stop
- Три керамічні сталеві поршня
- Надійні колеса полегшують транспортування мийки
- Осьовий насос працює на 2800 об/хв
- Надійний запобіжний клапан
- Амперометричний захист
- Вбудований резервуар мийного засобу для зручнішої роботи
- Зручні габарити: 520x900x810 мм
- Вага мийки високого тиску становить 77 кг
Корисні відеоматеріали та огляди
Комплектація
- Шланг високого тиску 8 м
- Пістолет із подовжувачем
- Насадка з форсункою з регульованим кутом
- Байпас для подавання мийного засобу
- Форсунка високого тиску
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idrobase |
| Особливості | Підігрів води |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 77 кілограмів |
| Довжина шланга | 8 м м |
| Клас | Побутової |
| Макс. тиск | 150 бар |
| Макс. температура | 80 C |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал помпи | Латунь |
| Потужність двигуна | 2700 Вт Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Розміри | 52x90x81 см |
| Витрата води | 540 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 681 ₴



