Опис Вібратор глибинний високочастотний GTM X-RAY 58 для бетону
GTM X-RAY 58 — обладнання промислового класу для ущільнення бетонної маси під час будівельних робіт. Під час роботи генерує високочастотні вібрації, які ефективно видаляють повітря із суміші, завдяки чому бетон стає міцнішим і довговічнішим, а також заповнює порожнечі. Ця модель використовує під час роботи гнучкий вал завдовжки 5 м і булеву діаметром 58 мм.
Основні переваги GTM X-RAY 58:
- 220 В — напруга живлення
- 1,1 кВт — максимальна споживана потужність
- 12000 об/хв — кількість обертів під навантаженням
- 5 м — довжина гнучкого вала
- 58x440 мм — розмір вібробулави
- 30 куб.м/год — максимальна продуктивність під час ущільнення бетону
- Широкий корпус з алюмінію з радіаторною решіткою для відведення тепла
- Захист корпусу за стандартом IP67
- Мережевий кабель завдовжки 15 м
- Захист від перевантаження
- Захист від високої та низької напруги
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Вібратор глибинний GTM X-RAY 58
- Гнучкий вал 5 м
- Вибробулава 58х440 мм
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 кг |
| Діаметр | 58 мм |
| Довжина валу | 5 м |
| Довжина пристрою | 440 мм |
| Кількість обертів | 12000 об/хв |
| Потужність | 1100 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.5 л.с |
| Особливості | захист корпусу за стандартом IP67 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип | Глибокий вібратор |
| Рівень шуму | 71 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 473 ₴



