Опис Вібратор глибинний GTM X-MAN для бетону (810107)
Основні переваги GTM X-MAN:
- 12 місяців — повна гарантія на весь механізм
- 220 В — напруга живлення
- 2,3 кВт — максимальна споживана потужність
- 17500 об./хв — кількість обертів на холостому ходу
- 12000 об/хв — кількість обертів під навантаженням
- 2-6 м — робоча довжина гнучких валів
- 38 - 58 мм — робочий діаметр вібробулави
- 5,8 кг — мала вага для більшої мобільності
- Для під'єднання використовується ліва різь М36x2
- Ударостійкий корпус із поліаміду зі зручними ручками
- Можна працювати в горизонтальному та вертикальному положенні
- Продумана система вентиляції та фільтрації для довгої роботи
- Зручний ремінь через плече для транспортування в комплекті
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Вібратор глибинний GTM X-MAN
- Транспортувальний ремінь через плече
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
ОПИС ГЛУБИННОГО ВІБРАТОРА GTM X-MAN
GTM X-MAN — професійне обладнання для ущільнення бетонної маси під час будівельних робіт. Під час роботи генерує вібрації, які ефективно видаляють повітря із суміші, завдяки чому бетон стає міцнішим і довговічнішим, а також заповнює порожнечі. Для під'єднання до вібратора можна використовувати гнучкі вали від 2 до 6 м, а також вібробулави діаметром 38-58 мм.
Вібратор GTM X-MAN додатково комплектується зручним ременем через плече, що полегшує його транспортування об'єктом будівництва.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.8 кг |
| Діаметр | 58 мм |
| Довжина валу | 6 м |
| Довжина пристрою | 360 мм |
| Кількість обертів | 17500 об./хв |
| Потужність | 2300 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 3.1 л. |
| Особливості | ударостійкий корпус |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип | Глибокий вібратор |
| Рівень шуму | 77 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 062 ₴





