Опис Болгарка мережева GTM AG230/2300HD з плавним пуском (AG230/2300HD)
GTM AG230/2300HD — продуктивна болгарка підвищеної потужності для професійного використання. В інструмент вбудований якісний двигун на 2300 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. КШМ обладнана редуктором зі сталевими загартованими шестернями в легкому магнієвому корпусі. Є вбудована система плавного запуску.
Основні переваги GTM AG230/2300HD:
- Серія інструментів GTM HD: удвічі більший ресурс, ніж у стандартному інструменті
- 230 мм — максимальний діаметр диска
- 2300 Вт — максимальна вихідна потужність
- 6500 об/хв — частота обертів на холостому ходу
- Система плавного запуску
- Високопродуктивний двигун із броньованими мідними обмотками ротора та статора
- Посилений редуктор, який має збільшений ресурс роботи
- Захист двигуна та вимикача від пилу
- Поворотна основна ручка
- Захист від повторного увімкнення
Комплектація
- Кутова шліфмашина GTM AG230/2300HD
- Захисний кожух
- Додаткова ручка
- Ключ
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безключова заміна диска | Немає |
| Вага | 5.5 кг |
| Кількість обертів | 6500 об/мін |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Особливості | захист від пилу, плавний пуск |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 90 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 845 ₴





