

Болгарка мережева GTM AG125/1400VS з регулюванням обертів і плавним пуском (AG125/1400VS)
2 731 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2891
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Болгарка мережева GTM AG125/1400VS з регулюванням обертів і плавним пуском (AG125/1400VS)
GTM AG125/1400VS — компактна болгарка підвищеної потужності для професійного використання. В інструмент вбудований якісний двигун на 1400 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. КШМ обладнана редуктором зі сталевими загартованими шестернями в легкому магнієвому корпусі. Є вбудоване регулювання обертів і система плавного запуску.
Основні переваги GTM AG125/1400VS:
- Серія інструментів GTM HD: удвічі більший ресурс, ніж у стандартному інструменті
- 125 мм — максимальний діаметр диска
- 1400 Вт — максимальна вихідна потужність
- 6-позиційне регулювання обертів
- 2000-9000 об/хв — частота обертів на холостому ходу
- Система підтримки обертів у разі збільшення навантаження
- Система плавного запуску
- Високопродуктивний двигун із броньованими мідними обмотками ротора та статора
- Посилений редуктор, який має збільшений ресурс роботи
- Захист двигуна та вимикача від пилу
- Кулькові підшипники захищені від пилу лабіринтовим ущільненням
- Захист від повторного увімкнення
Комплектація
- Кутова шліфмашина GTM AG125/1400VS
- Захисний кожух
- Додаткова ручка
- Ключ
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безключова заміна диска | Немає |
| Вага | 2.5 кг |
| Кількість обертів | 9000 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Особливості | захист від пилу, плавний пуск, регулювання обертів |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 90 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 731 ₴



