Опис Болгарка GTM AG180/1800M мережева, 1800 Вт, 180 мм
GTM AG180/1800M — компактна болгарка підвищеної потужності, яка призначається для професійного використання. В інструмент вбудований якісний двигун на 1800 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. КШМ обладнана редуктором зі сталевими загартованими шестернями в легкому магнієвому корпусі, що неабияк збільшує термін експлуатації інструмента. Максимальний діаметр відрізних кіл під час роботи становить 180 мм.
Основні переваги GTM AG180/1800M:
- Професійна серія інструментів
- 180 мм — максимальний діаметр диска
- 1800 Вт — максимальна вихідна потужність
- 9500 об/хв — частота обертів на холостому ходу
- Двигун із мідною обвиткою
- Посилений редуктор у магнієвому корпусі
- Захист від пилу
Комплектація
- Кутова шліфмашина AG180/1800M
- Захисний кожух
- Додаткова ручка
- Затискна гайка
- Фланець
- Ключ
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безключова заміна диска | Немає |
| Вага | 5.1 кг |
| Кількість обертів | 9500 об./хв |
| Макс. діаметр диска | 180 мм |
| Особливості | захист від пилу |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 101 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴





