Опис Кутова шліфмашина GTM AG125/850T 850 Вт, 125 мм
GTM AG125/850T — кутова шліфмашина (болгарка) професійного класу з живленням від побутової електромережі з напругою 220 В. Максимальна споживана потужність у цій моделі становить усього 850 Вт. Інструмент призначений для роботи з відрізними та зачистими кругами, чашками та щітками діаметром до 125 мм. Конструкція цієї моделі посилена, обмотка двигуна додатково броньована, а редуктор має збільшений ресурс роботи
Основні переваги GTM AG125/850T:
- Інструмент професійного класу
- 125 мм — максимальний діаметр кола
- 11000 об./хв — максимальні оберти кола
- Збільшений ресурс роботи
- Покращена конструкція редуктора
- II клас захисту від ураження електричним струмом
Комплектація
- Кутова шліфмашина GTM AG125/850T
- Захисний кожух
- Додаткова ручка
- Затискна гайка
- Фланець
- Ключ
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безключова заміна диска | Немає |
| Вага | 1.7 кг |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Особливості | захист від пилу |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 90 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 537 ₴





