Опис Болгарка GTM AG150/1500P мережева, 1500 Вт, 150 мм (F83121)
Основні переваги GTM AG150/1500P:
- Професійна серія інструментів
- 3 роки — розширена гарантія
- 150 мм — максимальний діаметр диска
- 1500 Вт — максимальна вихідна потужність
- 9000 об/хв — частота обертів на холостому ходу
- 4,5 кг — найменша вага в класі
- Двигун із мідною обвиткою
- Посилений редуктор
- Повний захист механізму від пилу
Комплектація
- Кутова шліфмашина GTM AG150/1500P
- Захисний кожух
- Додаткова ручка
- Затискна гайка
- Фланець
- Ключ
- Картонна коробка.
Опис кутової шліфувальної машини GTM AG150/1500P
GTM AG150/1500P — компактна болгарка підвищеної потужності, яка призначається для професійного використання. В інструмент вбудований якісний двигун на 1500 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. КШМ обладнана посиленим редуктором зі сталевими загартованими шестернями, що неабияк збільшує термін експлуатації інструмента. Максимальний діаметр відрізних кіл під час роботи становить 150 мм.
Болгарка GTM AG150/1500P комплектується захисним кожухом і 3-позиційною ручкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безключова заміна диска | Немає |
| Вага | 4.5 кг |
| Кількість обертів | 9000 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 150 мм |
| Особливості | захист від пилу |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 94 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 966 ₴





