Опис Болгарка GTM AG-230/2300M мережева, 2300 Вт, 230 мм (F85311)
Основні переваги GTM AG-230/2300M:
- Професійна серія інструментів
- 3 роки — розширена гарантія
- 230 мм — максимальний діаметр диска
- 2300 Вт — максимальна вихідна потужність
- Плавний пуск
- 6500 об/хв — частота обертів на холостому ходу
- 5,9 кг — найменша вага в класі
- Двигун із мідною обвиткою
- Посилений редуктор у магнієвому корпусі
- Захист від пилу
- Захист від перевантаження
- 3-позиційна основна ручка
Комплектація
- Кутова шліфмашина GTM AG-230/2300M
- Захисний кожух
- Додаткова ручка
- Затискна гайка
- Фланець
- Ключ
- Картонна коробка.
Опис кутової шліфувальної машини GTM AG-230/2300M
GTM AG-230/2300M — компактна болгарка підвищеної потужності, яка призначається для професійного використання. В інструмент вбудований якісний двигун на 2300 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. Для зменшення навантаження на мережу в конструкції передбачений плавний запуск. КШМ обладнана редуктором зі сталевими загартованими шестернями в легкому магнієвому корпусі, що неабияк збільшує термін експлуатації інструмента. Максимальний діаметр відрізних кіл під час роботи становить 230 мм.
Болгарка GTM AG-230/2300M комплектується захисним кожухом і 3-позиційною ручкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безключова заміна диска | Немає |
| Вага | 5.9 кг |
| Кількість обертів | 6500 об/мін |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Особливості | захист від пилу, плавний пуск |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 95 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 284 ₴





