Опис Бензопила ланцюгова GTM CN58D 2.4 кВт шина 45 см
GTM CN58D — високопродуктивна бензопилка професійного класу, призначена для середніх і великих навантажень під час валке дерев, обрізання саду, заготівлі дров. Інструмент обладнаний 2-тактним бензиновим двигуном із потужністю 2.4 кВт (3.3 к.с) з підвищеним крутним моментом і збільшеним ресурсом роботи. Як паливо використовується суміш бензину з моторною оливою в пропорції 40:1 (на 1 л бензину 25 мл оливи).
Основні переваги бензопилки GTM CN58D:
- Двигун із підвищеним крутним моментом і великим ресурсом
- 2.4 кВт/3.3 к.с. — потужність двигуна
- 58 куб.см — об'єм двигуна
- 45 см/18 дюймів — довжина шини в комплекті
- 0.325 дюйма — крок комплектного ланцюга
- Регульоване подавання оливи для змащення ланцюга
- Карбюратор Walbro
- Антивібраційна система на пружинах
- Швидкий доступ до повітряного фільтра та свічки запалювання
- Повітряний фільтр із підвищеною ефективністю очищення
- Важіль гальма ланцюга з кріпленням із двох сторін
- Механізм гальма інтегрований у картер двигуна
- Швидка заміна тягової зірочки
- Закритий механізм зчеплення
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Бензопила GTM CN58D
- Шина OREGON 45 см/18 дюймів — 1 шт.
- Захисний кожух для шини — 1 шт.
- Ланцюг OREGON — 1 шт.
- Ємність для паливної суміші — 1 шт.
- Т-подібний ключ — 1 шт.
- Викрутка — 1 шт.
- Шестигранний ключ — 2
- Напилок для заточування ланцюга — 1 шт.
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне мастило ланцюга | Так |
| Вага | 7,4 кг |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Потужність | 2400 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 3.3 л. |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.26 л |
| Об'єм двигуна | 45 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.55 л |
| Розмір шини | 45 см / 18 дюймів |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | професійна |
| Товщина ланки | 1.5 мм мм |
| Гальмо ланцюга | інерційний |
| Крок ланцюга | 0.325 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 691 ₴







