



Бензинова мотокоса GTM CN430F 1.35 кВт з ножем і косильною головкою Tap'n'Go
5 163 ₴
- Немає в наявності
- Код: 83104
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Бензинова мотокоса GTM CN430F 1.35 кВт з ножем і косильною головкою Tap'n'Go
GTM CN430F — бензинова мотокоса (тример) побутового класу, призначена для косіння трави, зарослів і кущів діаметром до 20 мм на дачі, садовій ділянці або сільській місцевості. Коса обладнана 2-тактним бензиновим двигуном потужністю 1.35 кВт (1,8 к.с) з підвищеним крутним моментом. Як паливо використовується суміш бензину з олією у пропорції 40:1 (25 мл оливи на 1 л бензину).
Переваги мотокоси GTM CN430F:
- Двигун із підвищеним крутним моментом і великим ресурсом
- 1.35 кВт/1.8 л.с. — потужність двигуна
- 43 куб.см — об'єм двигуна
- Система легкого запуску
- Зменшена витрата палива під час роботи
- Універсальність — можна використовувати косильну головку або ніж
- 460 мм — ширина косіння за допомогою волосіні
- Напівавтоматична косильна головка Tap'n'Go (різь М10х1,25 мм)
- 255 мм — максимально допустимий діаметр косильного ножа або полотна (посадковий діаметр 25.4 мм)
- Міцна штанга діаметром 26 мм із жорстким валом усередині
- Ранцевий ремінь через плече для зменшення навантаження під час роботи
- Зручна U-подібна ручка з механізмом швидкої зміни положення
Комплектація
- Мотокоса бензинова GTM CN430F (двигун)
- Штанга для коси GTM CN430F з редуктором і кріпленням ручки
- Ручка для коси GTM CN430F
- Напівавтоматична косильна головка Tap'n'Go М10х1,25 мм
- Косильний 3-пелюстковий ніж
- Захисний кожух
- Ремінне обладнання
- Викрутка
- Свічковий ключ
- Шестигранний ключ
- Комплект гвинтів
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип | Мотокоса |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.3 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Об'єм паливного бака | 1.25 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 1650x280x430 мм |
| Діаметр волосіні | 2.7 мм |
| Клас | Побутової |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Потужність | 1.35 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.8 л. |
| Об'єм двигуна | 43 см3 |
| Обсяг паливного бака | 1.25 л |
| Оснастка | косильна головка, ніж |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип ременя | ранцевий |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Форма ручки | U-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 460 мм |
| Ширина захоплення ножа | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 163 ₴



