Опис Електроріз GTM DC350 (DC350)
Основні переваги GTM DC350:
- 12 місяців — повна гарантія на весь механізм
- 355 мм — максимальний діаметр диска
- 117 мм — максимальна товщина різання матеріалу
- 4800 об/хв — висока швидкість обертання диска
- 2800 Вт — максимальна потужність
- Електронний захист двигуна — запобігає перегріванню двигуна та поломці під час заклинювання диска
- Захист від пилу — ротор і статор броновані поліамідною ниткою
- Регульований захисний кожух — для різання всіх напрямках
- Регулювання глибини різання — для точної роботи
- 14,5 кг — найменша вага в класі
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Електроріз GTM DC350
- Колеса 2 шт
- Регульований захисний кожух
- Планка для регулювання глибини різання
- Мінинасос для подавання води
- Трубка для подавання води
- Адаптер для під'єднання пилососа
- Змінні графітні щітки
- Комбінований ключ 16 мм
- Шестигранний ключ
- Картонна коробка.
ОПИС ЕЛЕКТРИЧНОГО РЕЗчиКА GTM DC350
Електроріз GTM DC350 призначається для різання цегляних, бетонних, залізобетонних та інших конструкцій за допомогою алмазного диска. На інструмент встановлюється стандартний алмазний круг діаметром 355 мм і з посадковим отвором 25,4 мм. Глибина різу регулюється спеціальною планкою, яку можна встановити на корпус, і досягає 117 мм. В електрорізник встановлений якісний двигун потужністю 2800 Вт, завдяки чому на холостому ходу швидкість обертання диска досягає 4800 об/хв. Ротор і статор двигуна додатково броньовані поліамідною ниткою, що дає захист від пилу під час використання та неабияк підвищує робочий ресурс. Щітки в двигуні під час зносу можна замінити без потреби повного розбирання корпусу. Для роботи з алмазними дисками, що вимагають під час роботи водяне охолодження, до комплекту входить мінінасос потужністю 30 Вт із продуктивністю 8 л/хв і трубка для подавання води. Для кругів, які ріжуть без подавання води, передбачений адаптер для під'єднання будівельного пилососа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 14.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різу | 117 мм |
| Макс. діаметр диска | 355 мм |
| Потужність двигуна | 2.8 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 3.81 л.с |
| Охолодження | Повітряне |
| Охолодження диска | Водяне |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 12 999 ₴






