Опис Електролобзик GTM JS120/750EM
Основні переваги GTM JS120/750EM:
- 3 роки — розширена гарантія
- 750 Вт — максимальна вихідна потужність
- 26 мм — величина ходу пилочки
- 120 мм — максимальна товщина різання дерева
- 24 мм — максимальна товщина різання кольорових металів
- 10 мм — максимальна товщина різання сталі
- 800-3000 хід/хв — регулювання ходу пиляльного полотна
- Система регулювання та підтримання обертів
- Безключова заміна пиляльного полотна
- Лита підошва з безінструментальною зміною кута нахилу
- Маятниковий хід полотна — для оптимальної роботи з будь-яким матеріалом
Комплектація
- Электролобзик GTM JS120/750EM
- Напрямна лінійка
- Інструкція
- Картонне паковання
Опис електричного лобзика GTM JS120/750EM
Потужний двигун на 750 Вт дає змогу активно використовувати лобзик для точних і грубих різань для дерева, пластику та металів. В електролобзик GTM JS120/750EM вбудований регулятор ходу полотна, що дає змогу налаштувати інструмент для якісної роботи. Лобзик підтримує частоту ходу пилочки під навантаженням, що підвищує продуктивність. Максимальна товщина дерева, яку здатний прорізати лобзик досягає 120 мм, а кольорового та чорного металу 24 мм і 10 мм відповідно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Немає |
| Вага | 2.5 кг |
| Габарити | 270х80х214 мм |
| Глибина пропилу в дереві | 120 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 10 мм |
| Глибина пропилу в кольоровому металі | 25 мм |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Макс.частота ходу | 3000 хід/хв |
| Особливості | антивібраційна система |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Ход полотна | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 285 ₴




