Опис Електропила ланцюгова GTM CS16/2000ТН мережева
GTM CS16/2000ТН — продуктивна електропила побутового класу, призначена для обрізання саду, заготівлі дров, столярних і щільницьких робіт у домі. Інструмент обладнаний електричним двигуном із потужністю 2000 Вт. Брак вихлопів дає змогу працювати з інструментом навіть у приміщенні. Пила комплектується шиною завдовжки 40 см і фірмовим ланцюгом із кроком 3/8 дюйма, яка рухається зі швидкістю 13.5 м/с. Для збільшення безпеки користувача в конструкції є плавний запуск інструмента, а також швидкий доступ до щіток для заміни.
Основні переваги GTM CS16/2000ТН:
- 220 В — напруга живлення
- 2000 Вт — потужний електродвигун
- 40 см/16 дюймів — довжина шини в комплекті
- 57 ланок, 1,3 мм, 3/8' — розміри ланцюга
- 13.5 м/с — швидкість ланцюга
- Система плавного запуску
- Автоматичне змащення ланцюга під час роботи
- Безключове натягування ланцюга
- Безключова заміна шини
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Електропила GTM CS16/2000ТН — 1 шт.
- Шина 40 см/16 дюймів — 1 шт.
- Ланцюг — 1 шт.
- Чохол на шину — 1 шт.
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Немає |
| Автоматичне мастило ланцюга | Так |
| Автоматичне натягування ланцюга | Да |
| Вага | 4.7 кг |
| Клас | Побутової |
| Кількість ланок | 57 |
| Потужність двигуна | 2.0 кВт Вт |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.2 л |
| Особливості | швидкий доступ до щіток |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Розмір шини | 40 см / 16 дюймів |
| Швидкість ланцюга | 13.5 м/с |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Товщина ланки | 1.3 мм мм |
| Гальмо ланцюга | механічний |
| Рівень шуму | 106 дБ |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 394 ₴






