Опис Електролобзик GTM JS100/710E
Основні переваги GTM JS100/710E:
- 3 роки — розширена гарантія
- 710 Вт — максимальна вихідна потужність
- 28 мм — величина ходу пилочки
- 100 мм — максимальна товщина різання дерева
- 20 мм — максимальна товщина різання кольорових металів
- 10 мм — максимальна товщина різання сталі
- 800-3000 хід/хв — регулювання ходу пиляльного полотна
- Система регулювання та підтримання обертів
- Безключова заміна пиляльного полотна
- Маятниковий хід полотна — для оптимальної роботи з будь-яким матеріалом
Комплектація
- Електролобзик GTM JS100/710E
- Напрямна лінійка
- Інструкція
- Картонне паковання
Опис електричного лобзика GTM JS100/710E
Потужний двигун на 710 Вт дає змогу активно використовувати лобзик для точних і грубих різань для дерева, пластику та металів. В електролобзик GTM JS100/710E вбудований регулятор ходу полотна, що дає змогу налаштувати інструмент для якісної роботи. Лобзик підтримує частоту ходу пилочки під навантаженням, що підвищує продуктивність. Максимальна товщина дерева, яку здатний прорізати лобзик досягає 100 мм, а кольорового та чорного металу 20 мм і 10 мм відповідно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Немає |
| Вага | 2.7 кг |
| Габарити | 290x80x214 мм |
| Глибина пропилу в дереві | 100 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 10 мм |
| Глибина пропилу в кольоровому металі | 20 мм |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Макс.частота ходу | 3000 хід/хв |
| Особливості | антивібраційна система |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Ход полотна | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 077 ₴





