Опис Ліхтар акумуляторний GTM FLC18/50 каркас
GTM FLC18/50 — професійний ліхтарик, призначений для стаціонарного використання. Ця модель має широкий спектр застосування: будівництво, автосервіс, монтажні роботи. Ліхтарик здатний працювати від акумуляторів GTM 18 V.
Основні переваги GTM FLC18/50:
- Яскравий світлодіоди з потужністю 50 Вт
- 3500 Лм — максимальна яскравість
- 2 режими роботи: 50% і 100% яскравість
- Працює від стандартних АКБ GTM 18V
- Регулювання кута нахилу
- Зручна ручка
Комплектація
- Фонарь GTM FLC18/50
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Габарити | 230x180x150 мм |
| Кількість ламп | 100 |
| Кількість режимів | 2 |
| Матеріал | Пластик, Сталь |
| Потужність | 50 Вт Вт |
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Харчування | Від акумулятора |
| Світловий потік | 3500 Лм лм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Будівельний |
| Тип лампи | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 493 ₴





