Опис Установлення алмазного буріння GTM DK-406/3 стійка з нахилом
Бурильне встановлення GTM DK-406/3 — електрообладнання для мокрого буріння отворів у бетонних, кам'яних, цегляних і гранітних поверхнях за допомогою алмазних коронок. Ця модель фіксується на спеціальній стійці (станині), яка входить до стандартної комплектації. Під'єднується до системи водяного охолодження й дає змогу робити отвори діаметром до 406 мм. Алмазна коронка кріпиться безпосередньо до шпинделя без використання патрона.
Сфера застосування: використовується під час будівництва будівель, аеродромів, злітно-посадкової смуги, дорожніх тунелів, залізничних конструкцій тощо.
Переваги бурильної установки GTM DK-406/3
- Редуктор і коробка передач працюють у олійній ванні, що збільшує ресурс шестерень і підшипників
- У редукторі та двигуні використовуються надійні та якісні підшипники японського виробника NSK
- Адаптер дає змогу швидко під'єднати рідину для охолодження коронок
- У разі заклинювання свердла автоматично спрацьовує система захисту редуктора від перевантажень
- Двигун обладнаний системою плавного пуску, яка збільшує ресурс роботи щіток двигуна
- Стійка може змінювати кут нахилу до 45°
- Має 3 швидкісні режими
Технічні характеристики встановлення алмазного буріння GTM DK-350/2/45
Тип живлення: електромережу, 220 В Тип двигуна: електродвигун Система охолодження: водяна Потужність (номінальна/максимальна): 3.9/5.5 кВт Максимальний діаметр коронки: 406 мм Розмір хвостовика: 1 1/4' Швидкі режими: 3 Швидкість шпинделя (перша/друга/тратія): 280 / 410 / 550 об./хв Тип патрона: шпиндель із різзю Вага: 33 кг Батьківщина торгової марки: Україна Країна-виробник: Китай Гарантія: 12 місХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33 кг |
| Діаметр хвостовика | 1/4 дюйма |
| Захист двигуна | Да |
| Кількість обертів | 280 об./хв, 410 об./хв, 550 об./хв |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний діаметр | 250 мм |
| Потужність | 4800 Вт Вт |
| наявність реверсу | Ні. |
| Охолодження | Да |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Свердління під кутом | Да |
| Стан товару | Новий |
| Станина в комплекті | Да |
| Країна торгової марки | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 499 ₴




