Опис Поршневий повітряний компресор 50 л GTM KCW1500-50L безоливний
GTM KCW1500-50L — надійний і продуктивний безоливний компресор побутового класу для нагнітання чистого повітря без домішок олії та конденсату. Завдяки конструкції підходить для завдань, у яких потрібна висока якість повітря на виході: аерографії, медицині, продувка відповідальних елементів машин.
Основні переваги компресора GTM KCW1500-50L:
- Надійний двигун із мідною обвиткою потужністю 1,8 кВт
- Не вимагає контролю за рівнем і доливання оливи
- Два поршня діаметром 69,7 мм із тефлоновим покриттям для зменшення тертя
- 210 л/хв — максимальна продуктивність на виході компресора
- 8 барів — робочий тиск
- Якісний сталевий ресивер на 50 л
- Надійна автоматика
- Швидкознімне з'єднання на виході
- Точний манометр
- Електронний клапан скидання тиску
- Захист двигуна за стандартом IP54
- Кабель живлення завдовжки 1.5 м
- Колеса та зручна ручка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Компресор GTM KCW1500-50L
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Конструкція | Безоливний |
| Потужність | 1.8 кВт Вт |
| Номінальний тиск | 8 бар |
| Обсяг ресивера | 50 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Привід | прямий |
| Продуктивність | 210 л/хв л/хв |
| Розміри | 74х31х71 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 686 ₴





