Опис Драбина-трансформер GTM KMP405A 4*5 алюмінієва, 5.75 м
Основні переваги драбини GTM KMP405A:
- Відповідає міжнародному стандарту EN131
- Профіль з авіаційного алюмінію
- Захисне покриття нанесене методом електрофорезу
- Профіль посилений ребрами жорсткості
- Збільшена товщина стінок профілю 1,8 мм і 1,2 мм проти стандартної 1,1 мм
- Посилені шарніри та фіксатори зі збільшеною площею (d=100 мм)
- Широкі протиковзні ніжки
- 150 кг — максимальне допустиме навантаження
- 315 мм — збільшена ширина щаблів
- 575 см — висота трансформера у форматі приставної драбини
- 291 см — висота трансформера у форматі драбини
- 143 см — висота трансформера у форматі помосту
- 145 см — висота в складеному вигляді
- 15.5 кг — вага драбини
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Драбина-трансформер GTM KMP405A
ОПИС ЛЕСТЧИНИ-ТРИСФОРМЕРА GTM KMP405A
GTM KMP405A — легка драбина-трансформер підвищеної міцності, яка призначається для постійного промислового та побутового використання. Профіль виготовлений з авіаційного алюмінію, має змінну товщину стінки та додатково посилений ребрами жорсткості. Для додаткової стійкості до пошкоджень корпус пофарбований у чорний колір методом електрофорезу. Міцні шарніри та замки надійно фіксують драбину в будь-який з вибраних форм. Завдяки такій конструкції трансформер GTM KMP405A здатний витримати без деформації навантаження на 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15.5 кг |
| Висота | 5.75 м см |
| Висота в складеному стані | 1.45 м |
| Кількість секцій/ступенек | 4*5 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість щаблів | 20 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Трансформер |
| Ширина | 40 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴











