Опис Драбина-трансформер GTM KMP403A 4*3 алюмінієва, 3.5 м
Основні переваги драбини GTM KMP403A:
- Відповідає міжнародному стандарту EN131
- Профіль з авіаційного алюмінію
- Захисне покриття нанесене методом електрофорезу
- Профіль посилений ребрами жорсткості
- Збільшена товщина стінок профілю 1,8 мм і 1,2 мм проти стандартної 1,1 мм
- Посилені шарніри та фіксатори зі збільшеною площею (d=100 мм)
- Широкі протиковзні ніжки
- 150 кг — максимальне допустиме навантаження
- 315 мм — збільшена ширина щаблів
- 350 см — висота трансформера у форматі приставної драбини
- 170 см — висота трансформера у форматі драбини
- 87 см — висота трансформера у форматі помосту
- 89 см — висота в складеному вигляді
- 12,5 кг — вага драбини
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Драбина-трансформер GTM KMP403A
ОПИС ЛЕСТЧИНИ-ТРИСФОРМЕРА GTM KMP403A
GTM KMP403A — легка драбина-трансформер підвищеної міцності, яка призначається для постійного промислового та побутового використання. Профіль виготовлений з авіаційного алюмінію, має змінну товщину стінки та додатково посилений ребрами жорсткості. Для додаткової стійкості до пошкоджень корпус пофарбований у чорний колір методом електрофорезу. Міцні шарніри та замки надійно фіксують драбину в будь-який з вибраних форм. Завдяки такій конструкції трансформер GTM KMP403A здатний витримати без деформації навантаження на 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.5 кг |
| Висота | 3.5 м см |
| Висота в складеному стані | 0.9 м |
| Довжина 1 секції | 90 см |
| Кількість секцій/ступенек | 4*3 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість щаблів | 12 |
| Особливості | Збільшені замки |
| Розмір профілю | 60*25 мм |
| Розміри | 110x40x45 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Трансформер |
| Ширина | 40 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴









