



Драбина універсальна телескопічна GTM KME3050B 2x6 алюмінієва, 5000 мм
8 779 ₴
- Немає в наявності
- Код: 39421
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Драбина універсальна телескопічна GTM KME3050B 2x6 алюмінієва, 5000 мм
GTM KME3050B — універсальна телескопічна алюмінієва драбина, яка чудово підходить як для побутового, так і для професійного використання. Ця модель може використовуватися як приставна драбина або як драбина.
Переваги приставної драбини GTM KME3050B
- Протиковзні ніжки з гуми забезпечують стійкість драбини
- Драбина складається з 2 секцій по 6 щаблів
- Висота драбини в режимі драбини 245 см
- Висота приставної драбини 500 см
- Оптимальний кут нахилу драбини, приставленої до стіни, має бути в діапазоні 65-75° щодо підлоги
- Максимальна робоча висота залежить від зросту користувача та становить приблизно 600 см
- Витримують навантаження до 150 кг
- Драбина зроблена з алюмінію, що забезпечує її легкість, порівнюючи з дерев'яними або залізними аналогами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20.7 кг |
| Висота | 5 м см |
| Висота в складеному стані | 1.05 м |
| Кількість секцій/ступенек | 2*6 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість щаблів | 12 |
| Особливості | Протиковзні ніжки |
| Розмір профілю | 1.3 мм |
| Розміри | 50x18x105 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Телескопічна |
| Ширина | 67 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 779 ₴



