



Драбина універсальна телескопічна GTM KME3042B 2x5 алюмінієва, 4200 мм
7 619 ₴
- Немає в наявності
- Код: 39420
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Драбина універсальна телескопічна GTM KME3042B 2x5 алюмінієва, 4200 мм
GTM KME3042B — універсальна телескопічна алюмінієва драбина, яка чудово підходить як для побутового, так і для професійного використання. Ця модель може використовуватися як приставна драбина або як драбина.
Переваги приставної драбини GTM KME3042B
- Протиковзні ніжки з гуми забезпечують стійкість драбини
- Драбина складається з 2 секцій по 5 щаблів
- Висота драбини в режимі драбини 205 см
- Висота приставної драбини 420 см
- Оптимальний кут нахилу драбини, приставленої до стіни, має бути в діапазоні 65-75° щодо підлоги
- Максимальна робоча висота залежить від зросту користувача та становить приблизно 520 см
- Витримує навантаження до 150 кг
- Драбина зроблена з алюмінію, що забезпечує її легкість, порівнюючи з дерев'яними або залізними аналогами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.7 кг |
| Висота | 4.2 м см |
| Висота в складеному стані | 1 м |
| Кількість секцій/ступенек | 2*5 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість щаблів | 10 |
| Особливості | Протиковзні ніжки |
| Розмір профілю | 1.3 мм |
| Розміри | 50x18x100 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Телескопічна |
| Ширина | 67 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 619 ₴



