Опис Драбина телескопічна GTM 1x11 алюмінієва, 3.2 м (KME1032Y/881032)
Драбина GTM KME1032Y/881032 — приставна телескопічна алюмінієва драбина на 11 щаблів для побутового та професійного використання. Ця модель не має жодних додаткових опор, тому пришаровується до стіни або іншої вертикальної поверхні під кутом 65-75° відносно підлоги.
Переваги драбини GTM KME1032Y/881032
- Довжина драбини просто регулюється за допомогою телескопічної системи аж до 3,2 м
- Надійна система блокування фіксує задану довжину
- 11 зручних широкий сходинок
- Оптимальний кут нахилу драбини, приставленої до стіни, має бути в діапазоні 65-75° щодо підлоги
- Максимальна робоча висота залежить від зросту користувача та становить приблизно 420 см
- Протиковзні ніжки забезпечують стійкість драбини
- Витримує навантаження до 150 кг
- Драбина зроблена з алюмінію, що забезпечує її легкість, порівнюючи з дерев'яними або залізними аналогами
- Анодоване покриття забезпечує електроізоляційні властивості та додатковий захист від корозії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.3 кг |
| Висота | 3.2 м см |
| Висота в складеному стані | 0.8 м |
| Кількість секцій/ступенек | 1*11 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість щаблів | 11 |
| Особливості | Протиковзні ніжки |
| Розміри | 47.5x8.5x81 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Телескопічна |
| Ширина | 47.5 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 399 ₴






