Опис Мотокультуратор бензиновий GTM G-4,5/55 4,5 к.с.
GTM G-4,5/55 — садова техніка побутового класу для оброблення землі, спалахи грядок і городів невеликої площі. Ця модель культиватора обладнана бензиновим двигуном із потужністю 4,5 к. с (3.31 кВт) зі збільшеним крутним моментом для кращої роботи. Ширину культивації під час роботи можна регулювати від 350 мм до 550 мм, залежно від ширини грядки.
Переваги культиватора GTM G-4,5/55:
- Бензиновий двигун потужністю 4.5 к. с зі збільшеним крутним моментом
- Фрикційна муфта зчеплення
- Шестереньковий редуктор із литим корпусом зменшених розмірів
- 3 пари фрез із 4 ножами на кожній
- Спеціальна форма ножів запобігає намотуванню бур'янів
- Регульована ширина культивування: від 350 до 550 мм
- Оливний повітряний фільтр із додатковим ступенем очищення повітря й забором повітря на кермі
- Регульоване кермо з перемичкою для збільшення жорсткості
- Бампер для захисту двигуна
- Колеса для транспортування культиватора
Зверніть увагу: для роботи необхідно залити 0,5 л спеціальної олії (ТАД-17) в трансмісію
Комплектація
- Культиватор GTM G-4,5/55
- Фрези — 3 пари
- Інструкція з експлуатації
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина обробки | 15 см |
| Кількість швидкостей | 1 вперед |
| Кількість фрез | 6 |
| Потужність двигуна | 3300 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 4.5 л.с |
| Об'єм двигуна | 172 см3 |
| Обсяг паливного бака | 1 л |
| Об'єм бака для олії | 0.5 л |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип редуктора | шестереньковий |
| Ширина обробки | 55 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 582 ₴





