Опис Мотокультуратор бензиновий GTM BG-5/56 5 к.с.
GTM BG-5/56 — садова техніка побутового класу для оброблення землі, спалахи грядок і городів невеликої площі. Ця модель культиватора обладнана бензиновим двигуном із потужністю 5 к. с (3.68 кВт) зі збільшеним крутним моментом для кращої роботи. Ширину культивації під час роботи можна регулювати від 360 мм до 560 мм, залежно від ширини грядки.
Переваги культиватора GTM BG-5/56:
- Бензиновий двигун потужністю 5 к. с зі збільшеним крутним моментом
- Ремінне передавання між двигуном і редуктором,
- Зчеплення реалізоване натягуванням ременя натяжним роликом,
- Черв'ячний редуктор для передавання крутного моменту на робочий вал,
- Диски захисту рослин у комплекті,
- Перемичка на кермі для підвищення жорсткості
Комплектація
- Культиватор GTM BG-5/56
- Фрези — 3 пари
- Інструкція з експлуатації
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина обробки | 24 см |
| Кількість швидкостей | 1 вперед |
| Кількість фрез | 6 |
| Потужність двигуна | 3681 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 5 л.с |
| Об'єм двигуна | 149 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.4 л |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип редуктора | Черв'ячний |
| Ширина обробки | 56 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 699 ₴








