Опис Культиватор GTM B-7/88-2 бензиновий, 7 к.с.
GTM B-7/88-2 — садова техніка побутового класу для оброблення землі, спалахи грядок і городів невеликої площі. Ця модель культиватора обладнана бензиновим двигуном із потужністю 7 к.с (5,2 кВт) зі збільшеним крутним моментом для кращої роботи. Ширину культивації під час роботи можна регулювати від 350 мм до 880 мм, залежно від ширини грядки.
Переваги культиватора GTM B-7/88-2:
- Бензиновий двигун потужністю 7 к.с зі збільшеним крутним моментом
- Клинове передавання між двигуном і редуктором
- Ланцюговий редуктор у сталевому корпусі
- 3 пари фрез із 4 ножами на кожній
- Спеціальна форма ножів запобігає намотуванню бур'янів
- Регульована ширина культивування: 350/550/880 мм
- Інерційно-оливний повітряний фільтр
- Регульоване кермо з перемичкою для збільшення жорсткості
- Колесо для транспортування культиватора
Комплектація
- Культиватор GTM B-7/88-2
- Фрези — 3 пари
- Інструкція з експлуатації
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 58 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина обробки | 17 см |
| Кількість швидкостей | 1 вперед / 1 назад |
| Кількість фрез | 6 |
| Потужність двигуна | 5200 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 7 л. |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Обсяг паливного бака | 3.5 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип редуктора | Ланцюговий |
| Ширина обробки | 88 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 676 ₴





