Опис Краскопульт акумуляторний GTM SG18/700BL без АКБ і ЗП (SG18/700BL)
GTM SG18/700BL — легкий і компактний фарбопульт, який призначається для постійного професійного використання на будівництві або промисловості, але також підходить і для домашнього фарбування під час ремонту. Живиться від стандартних Li-Ion акумуляторів GTM 18 В. Максимальна витрата фарби під час роботи 700 мл/хв. Фарбопульт призначений для розпилення емалевих і водоемульсійних фарб, ґрунтовок, прозорих лаків, морилок, засобів захисту деревини, мастил, дезінфікувальних засобів на основі розчинників і води та інших лакофарбових матеріалів (ЛКМ) з в'язкістю не більш ніж 70 DIN.
Основні переваги GTM SG18/700BL:
- Інструмент професійного класу
- Живлення від стандартних акумуляторів GTM 18 В
- Вбудований потужний безщітковий двигун
- 0.8 л — об'єм резервуара для фарби
- 700 мл/хв — максимальна витрата фарби
- 70 DIN-s — максимальна в'язкість фарби
- Змінні сопла 1.5 мм і 2.5 мм
- Регулювання зони забарвлення
- Прогумований держак
Комплектація
- Фарбопульт акумуляторний GTM SG18/700BL
- Додаткове сопло
- Голка для прочищення сопла
- Віскозиметр
- Інструкція
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Виносний компресор | Немає |
| Габарити | 280x112x250 мм |
| Діаметр сопла | 1.5 мм, 2.5 мм |
| Клас | Професійний |
| Макс. в'язкість фарби | 70 DIN |
| Матеріал бака | Пластик |
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Об'єм резервуара | 800 мл л |
| Особливості | прогумована ручка |
| Харчування | Від акумулятора |
| Расход краски | 0.7 л/хв |
| Система розпилення | HVLP |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Технологія розпилення | пневматична |
| Тип | Фарбопульт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип бачка під фарбу | нижній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴





