Опис Поршневий повітряний компресор 24 л GTM KABM2024 олійний
GTM KABM2024 — надійний і продуктивний компресор побутового класу з робочим тиском 8 барів. Завдяки високій продуктивності та швидкості накачування підходить для більшості базових завдань: продування поверхонь, підкачування коліс, під'єднання аерографів, фарборозпилювачів і малого пневмоінструменту.
Основні переваги компресора GTM KABM2024:
- Надійний двигун із мідною обвиткою потужністю 1.8 кВт
- Збільшений до 47 мм діаметр поршня для більшої продуктивності
- 170 л/хв — максимальна продуктивність на виході компресора
- 8 барів — робочий тиск
- Якісний сталевий ресивер на 24 л
- Надійна автоматика
- Два виходи зі швидкознімним сполученням
- Точний манометр на кожному виході
- Регулятор робочого тиску
- Захист двигуна за стандартом IP54
- Кабель живлення завдовжки 1.5 м
- Колеса та зручна ручка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Компресор GTM KABM2024
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23.5 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Конструкція | Масляний |
| Потужність | 1.8 кВт Вт |
| Номінальний тиск | 8 бар |
| Обсяг ресивера | 24 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Привід | прямий |
| Продуктивність | 170 л/хв л/хв |
| Розміри | 59х29х62 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 818 ₴





