Опис Інверторний зварювальний напівавтомат GTM MIG-200ES LED
GTM MIG-200ES LED — інверторне встановлення для напівавтоматичного зварювання MIG чорних металів у середовищі захисних газів за допомогою зварювального дроту. Крім основного режиму MIG, є режим ручний ММА й аргонодугового зварювання TIG. Конструктивно напівавтомат складається з 3 блоків: блока живлення, блока керування й силового блока. Таке компонування забезпечує більшу надійність, ремонтопридатність і ефективне охолодження.
Переваги напівавтомату GTM MIG-200ES LED
- IGBT-технология
- Мікропроцесорне керування
- Великий кольоровий LED-екран із підсвіткою
- Інтелектуальне настроювання параметрів зварювання залежно від матеріалу
- Працює в режимі MIG, MMA і LIFT TIG
- 200 А — максимальний зварювальний струм
- 6,8 кВт — максимальна споживана потужність
- 0.6 - 1.0 — робочий діаметр зварювального дроту
- 4 мм — максимальний рекомендований діаметр електрода
- 20% — тривалість навантаження на під час струму 200 А
- 60% — тривалість навантаження на під час струму 115 А
- 100% — тривалість навантаження на під час струму 89А
- Функція Synergy — автоматичне настроювання параметрів зварювання залежно від товщини матеріалу
- Функція VRD — зниження напруги холостого ходу для захисту від ураження електричним струмом
- Регульований форсаж дуги
- Регульований гарячий старт
- Посилений механізм подавання дроту
- Повільне подавання дроту під час підпалювання дуги
- Захист від прилипання електродів
- Захист від перегрівання, перенапруги та перевантаження
- Захист корпусу від пошкоджень за стандартом IP21S
Комплектація
- Джерело зварювального струму GTM MIG-200ES LED
- Електродотримач із кабелем і байонетним роз'ємом
- Затискач маси з кабелем і байонетним роз'ємом
- Пальник з роз'ємом KZ-2 (євро) 3м
- Посібник з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.0 кг |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | H |
| Макс. діаметр дріт | 1.0 мм |
| Макс. діаметр електрода | 4.0 мм |
| Макс. струм зварювання | 200 А |
| Метод зварювання | MIG/MAG, MMA, TIG |
| Мін. діаметр дріт | 0.6 мм |
| Мін. діаметр електрода | 2.5 мм |
| Мін. струм зварювання | 10 А |
| Потужність | 6.8 кВт Вт |
| Напруга холостого ходу | П'ятдесят |
| Особливості | LED-екран із підсвіткою |
| Періодичність увімкнення | 20 % |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 8.5 кВА |
| Розташування котушки | внутрішнє |
| Швидкість подавання дроту | 9 м/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | напівавтомат-інвертор |
| Струм зварювання | постійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 202 ₴








