Опис Інверторний зварювальний напівавтомат GTM MIG-200SP LCD
GTM MIG-200SP LCD — інверторне встановлення для напівавтоматичного зварювання MIG чорних і кольорових металів у середовищі захисних газів за допомогою зварювального дроту. Крім основного режиму MIG, є режим ручний ММА й аргонодугового зварювання TIG. Конструктивно напівавтомат складається з 3 блоків: блока живлення, блока керування й силового блока. Таке компонування забезпечує більшу надійність, ремонтопридатність і ефективне охолодження.
Переваги напівавтомату GTM MIG-200SP LCD
- IGBT-технология
- Мікропроцесорне керування
- Великий кольоровий LCD-екран із підсвіткою
- Інтелектуальне настроювання параметрів зварювання залежно від матеріалу
- Працює в режимі MIG, MMA і LIFT TIG
- 200 А — максимальний зварювальний струм
- 10 кВА — максимальна споживана потужність
- 0.8-1.2 — робочий діаметр зварювального дроту
- 4 мм — максимальний рекомендований діаметр електрода
- 30% — тривалість навантаження на під час струму 200 А
- 60% — тривалість навантаження на під час струму 141А
- 100% — тривалість навантаження на під час струму 110 А
- Функція Pulse/Double pulse — зварювання в напівавтоматичному режимі кольорових металів
- Функція 2T/4T — зварювання довгих швів без натискання на кнопку пальника
- Функція Synergy — автоматичне настроювання параметрів зварювання залежно від товщини матеріалу
- Функція VRD — зниження напруги холостого ходу для захисту від ураження електричним струмом
- Регульований форсаж дуги
- Регульований гарячий старт
- Посилений механізм подавання дроту
- Повільне подавання дроту під час підпалювання дуги
- Захист від прилипання електродів
- Захист від перегрівання, перенапруги та перевантаження
- Захист корпусу від пошкоджень за стандартом IP21S
Комплектація
- Джерело зварювального струму GTM MIG-200SP LCD
- Електродотримач із кабелем і байонетним роз'ємом
- Затискач маси з кабелем і байонетним роз'ємом
- Пальник з роз'ємом KZ-2 (євро) 3м
- Канал для зварювання неіржавкої сталі та чорних металів
- Канал для зварювання кольорових метал
- Наконечник — 2 шт.
- Посібник з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.2 кг |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | H |
| Макс. діаметр дріт | 1.2 мм |
| Макс. діаметр електрода | 4.0 мм |
| Макс. струм зварювання | 200 А |
| Метод зварювання | MIG/MAG, MMA, TIG |
| Мін. діаметр дріт | 0.8 мм |
| Мін. діаметр електрода | 2.5 мм |
| Мін. струм зварювання | 10 А |
| Потужність | 8.0 кВт Вт |
| Напруга холостого ходу | 64 В |
| Особливості | LСD-екран із підсвіткою |
| Періодичність увімкнення | 30 % |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 10.0 кВА |
| Розташування котушки | внутрішнє |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | напівавтомат-інвертор |
| Струм зварювання | постійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 483 ₴








